Zlecenia wysyłkowe

Dość popularną i coraz częściej praktykowaną formą współpracy jest tzw. współpraca na odległość, polegająca na dostarczaniu zleceń do laboratorium, a następnie gotowych wyrobów z powrotem do gabinetu w formie wysyłki.

 

Współpraca taka mimo pozornych trudności posiada wiele zalet. Często zdarza się, że prace wysyłkowe posiadają wysoką jakość i atrakcyjną cenę. Dodatkowo w dobie szybkiej komunikacji omówienie szczegółów zajmuje kilka minut, a wysyłka zlecenia i odbiór gotowej pracy odbywa się bez wychodzenia z gabinetu i trwa od kilkudziesięciu godzin do kilku dni.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gabinetów stomatologicznych zainteresowanych powyższą formą współpracy, laboratorium OrtAn Lab przygotowało ofertę współpracy wysyłkowej. Nasze wyroby cechuje wysoka jakość, ciekawa kolorystyka i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Wysyłane przez nas prace wraz z kopią zlecenia (dla gabinetu) oraz „Instrukcją użytkowania aparatu” (dla pacjenta) są estetycznie zapakowane i odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniem. Standardowy czas wykonania przez nas zlecenia trwa od 7 – 14 dni, jednak z uwagi na specyfikę tej formy współpracy szczegóły odnośnie zlecanych nam prac każdorazowo ustalamy indywidualnie z lekarzem zlecającym.

 W celu otrzymania oferty prosimy o kontakt mailowy.

Po wyrażeniu przez Państwa woli współpracy z nami, na podany przez Państwa adres wyślemy wzór „Karty Zleceń” (format PDF), którą po wydrukowaniu należy czytelnie wypełnić, podpisać i wysłać do nas wraz wyciskami.