Strona główna

Strona główna
       \"\\"\\"\"    Serdecznie witamy na stronie OrtAn Lab.

Laboratorium zajmuje się wyłącznie ortodoncją. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę aparatów stałych i ruchomych, akrylowych i lutowanych. Dopasowujemy również nienoszone aparaty oraz wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy. Nasze prace doskonale spełniają swoją leczniczą funkcję dlatego, że są przyjemne wizualnie i chętnie noszone przez pacjentów. Wysoka jakość usług jest jednym z priorytetów naszej działalności. Na każdy nasz wyrób udzielamy trzymiesięcznej gwarancji. Oferujemy współpracę zarówno w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jak i w ramach prywatnej praktyki lekarskiej.

 Nasze laboratorium posiada aktualną umowę z NFZ.

Gabinetom z Trójmiasta i okolicznych gmin zapewniamy odbiór zleceń i dowóz prac naszym transportem, natomiast dla lekarzy spoza tego obszaru oferujemy współpracę wysyłkową.

W poszczególnych zakładkach zobaczyć można nasze wyroby i laboratorium, zapoznać się z ofertą i warunkami współpracy oraz kadrą OrtAn Lab. Znajdą tam również Państwo niezbędne informacje i dane kontaktowe. Mamy nadzieję, że zawartość tej strony zachęci Państwa do kontaktu z nami, co z kolei zaowocuje współpracą, która umożliwi nam realizowanie naszej pasji, którą jest ortodoncja.